Великий Stand Up (С. Комісаренко, В.Усович)

Вперше в Києві виступатимуть резиденти ВЕЛИКОГО STAND UP від Comedy Club Production!
6 жовтня о 19:00 в Будинку Офіцерів невичерпний гумор від Слави Комісаренка та Вані Усовича.

Білоруські коміки Слава Комісаренко та Ваня Усович є одними з найтоповіших та затребуваних стендап-артистів. Stand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і цього разу приїжджають одні з найвідоміших стендаперів на території всього СНД.
СЛАВА КОМІСАРЕНКО – один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною . З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтесь, наскільки багатий і якісний у Слави Комісаренка гумористичний арсенал.

Разом зі Славою їде ще один популярний комік проекту STAND UP від Comedy Club Production – ВАНЯ УСОВИЧ! Перший виступ Івана відбувся в 2013 році, у віці 20 років в проекті Stand Up в новій рубриці для новачків – «Відкритий мікрофон». Глядач оцінив гумор Вані і його можливість цікаво жартувати, і дуже скоро він став постійним резидентом Stand Up. Окрім прекрасного відчуття гумору, у Вані також присутні харизма, своя особлива подача матеріалу та артистизм, над якими він постійно працює.
Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.
Ви зможете розслабитися, посміятися від душі та отримати приємні спогади від концерту, адже сміх – це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує на глядачів 6 жовтня в Будинку Офіцерів на ВЕЛИКОМУ STAND UP від Слави Комісаренка та Вані Усовича!
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендовано особам від 16 років.

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Великий Stand Up (С. Комісаренко, В.Усович), смотрите также: