Інтерактивне оркестрове шоу для дітей

В четвер 31 жовтня та в п’ятницю 1 листопада Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» презентує нову оригінальну концертну програму – «ІНТЕРАКТИВНЕ ОРКЕСТРОВЕ ШОУ ДЛЯ ДІТЕЙ» – найкращий захід для школярів та їх батьків на канікулах! В один день відбудеться по 2 концерти. Початок – о 11:00 та о 16:00.

Ця концертна програма унікальна – адже головними учасниками дійства стануть юні глядачі, їх батьки та вчителі! На концерті вони будуть не просто споглядати за тим що відбувається на сцені, а диригувати оркестром, грати на музичних інструментах, брати участь в різноманітних цікавих конкурсах і вікторинах. В ролі ведучого виступить сам диригент – креативний та дотепний Сергій ЛИХОМАНЕНКО! Також, на глядачів чекає захоплююча музична програма, яку виконуватимуть одночасно 50 музикантів! Ну і, звичайно – подарунки для найактивніших учасників!

Лаконічне та захоплююче дійство має освітньо-популярний характер. Класична музика – Моцарт, Бах, Бетховен, Ліст, Вагнер, Гріг, Чайковський та інші, прозвучить у легких та ритмічних сучасних інтерпретаціях. Це дозволить зацікавити дитячу аудиторію та привернути увагу до шедеврів світової класики. Особливо, юних слухачів та їх батьків зачарує сет популярних саундтреків з фільмів «Гаррі Потер», «Зоряні війни», «Гладіатор», «Гра престолів», «Мисливці за привидами», «Сутінки», «Бетмен». У виконанні симфонічного оркестру та у супроводі відео-інсталяцій ці вже знайомі мелодії будуть сприйматись по новому.

Окрім диригування віртуозною грою оркестру, диригент-ведучий проведе для дітей та підлітків цікаві конкурси, вікторини та майстер-класи, під час яких вони дізнаються багато цікавого про класичну музику, музичні інструменти та композиторів, освоять навички диригування, а найактивніші, навіть, зможуть спробувати себе у ролі диригента, або у якості оркестранта. А на сам кінець захоплюючого шоу, всі охочі зможуть фотографуватись з інструментами, музикантами та диригентом.

Ця концертна програма підготує юних слухачів до знайомства з більш академічним репертуаром в майбутньому. Зруйнує міф, що класична та оркестрова музика нудна, познайомить з симфонічним оркестром, продемонструє його роль в сучасному кінематографі, комп‘ютерних іграх та інших галузях мистецтв, а також принесе «дітям від 6 до 96 років» позитивні емоції, чудовий настрій та справжнє естетичне задоволення.

Загальна тривалість концерту – до 60 хвилин.

Чекаємо на Вас 31 жовтня та 1 листопада в затишній залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (Палац культури Національної поліції).
Початок – о 11:00 і о 16:00.
ЗВУК ЖИВИЙ!

Дети до 5 лет – бесплатно (на руках у родителей).

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Інтерактивне оркестрове шоу для дітей, смотрите также: