Зустріч з автором книги “Малхут” Остапом Українцем

  • 14 ноября - 14.11
  • 19:00

14 листопада до Харкова завітає молодий автор видавництва «ФАБУЛА» Остап Українець.

У рамках візиту відбудуться:
– Зустріч зі студентами ХНУРЕ 13:00 – 14:00 «Остап Українець: література в пошуках коду» – Головний корпус ХНУРЕ, велика читальна зала бібліотеки
– Презентація роману «МАЛХУТ» 19:00 – 20:00 вул. Сумська, 3, Книгарня «Є»

Модератор – Остап Микитюк – учасник численних літературних читань, слемів та арт-проектів, письменник, культменеджер.

Нижче ви можете ознайомитись із подробицями біографії автора та анотацією до книжки.

Якщо ви зацікавлені поспілкуватись із нашим гостем заздалегідь (скайп, письмове інтерв’ю) або наживо під час його перебування в Харкові, телефонуйте – Наталя Домбровська +380 95 594 32 24

ОСТАП УКРАЇНЕЦЬ народився 1994 року в місті Калуш на Прикарпатті. Закінчив три класи місцевої загальноосвітньої школи, після чого переїхав до Івано-Франківська, що його вважає своїм рідним містом. Випускник Української гімназії № 1. 2012 року вступив до Києво-Могилянської академії на філологію та переїхав до Києва. Тоді ж почав перекладацьку діяльність. Із 2013 року разом зі своєю подругою та колегою Катериною Дудкою співпрацює з різними українськими видавництвами. Писати прозу почав у 2016 році, а за рік уже закінчив свій перший великий текст — роман «Малхут». Серед перекладених Остапом Українцем творів — поема Т. С. Еліота «Безплідна земля», низка романів Г. Ф. Лавкрафта, книги Е. Гантера та Н. Стівенсона.

ПРО КНИЖКУ: Незважаючи на те що «Малхут» – перша серйозна річ Остапа, йому вдалося досить правдиво відтворити образ Станіславова середини ХІХ століття. У цьому автору дуже допомогла серія історичних книжок «Моє місто», звідки він почерпнув деталі побуту мешканців, їхні звичаї, навіть ціни на базарі. Після прочитання ви будете дещо інакше дивитися на старі франківські кам’яниці, у яких зашифровані певні таємні символи.

Головним героєм є адвокат Ігнацій Камінський, який на сторінках книги проходить шлях від контрабандиста до станиславівського бургомістра. Також тут можна зустріти відомих історичних особистостей – письменника Якова Головацького, історика Садока Баронча, графа Романа Потоцького та навіть молодого журналіста Івана Франка.

Звичайно, це літературна вигадка, але книга і не претендує на документальну достовірність. Письменник плете сюжетну лінію у досить правдивому антуражі, досконало вивчивши епоху. Наприклад, існують спогади Камінського, які Остап Українець, за його ж словами, не читав, але треба сказати, досить точно вгадав деякі деталі його біографії.

Презентації книжки вже пройшли у Львові (Форум видавців), Хмельницькому, Києві, Калуші, Івано-Франківську.

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Зустріч з автором книги “Малхут” Остапом Українцем, смотрите также: