Подозреваемых в массовых “минированиях” Харькова выпустили из СИЗО под залог (видео)

13:24  |  02.07.2019
Харьковские правоохранители разоблачили мужчин, которые оставляли сообщения о ложных заминированиях по всему городу

Фото: hk.npu.gov.ua

Один из двух подозреваемых по делу о заминировании объектов в Харькове выпустили под залог. Почти 1,5 миллиона гривен внесла семья парня. Антона выпустили из СИЗО около 10 утра. За его коллегу Ивана, которого также подозревают в деле, уже внесли залог. Сейчас его семья ждет, когда парня выпустят. Оба они – жители Киева. Об этом сообщает “UA:Харків”.

«Я займаюся просуванням у соціальних мережах. Ми купуємо сім-картки, щоб реєструвати акаунти, тому що кожен акаунт повинен бути прив’язаний до номера. Ми вирішили заощадити і купити картки оптом у людини, яка надає їх в аренду. Ми зареєстрували два акаунта з однієї сім-карти, а їх було більше сотні, віддали йому сім-картки, а потом все це сталось і нас зробили винними, хоча ми до цього не причетні. Ні картки, ні номеру IMEI, з якого писали листи, в нас в офісі не знайшли, але це нікого не цікавить: нас просто затримали і вивезли», – рассказал журналистам подозреваемый.

Правоохранители это дело расследуется по статье «террористический акт». Она предусматривает до 12 лет колонии. Задержали подозреваемых 28 июня на месте, где они работали, говорит защитник подозреваемого Игорь Нагорный.

«Йому інкримінуються події, які відбувалися з 4 по 9 травня. Це повідомлення про мінування торговельних центрів у Харкові. З його другом їх затримали за день після проведення обшуку, за місцем, де вони здійснювали свою діяльність. Вони є айтішніками. Їх затримали за 40 км від Києва — вони відпочивали на базі відпочинку», – рассказал Нагорный.

В полиции комментариев по задержанию двух мужчин пока не предоставляют. По словам пресс-секретаря Нацполиции области Оксаны Калмыковой, полицейские продолжают искать причастных к ложным заминированиям.

Розсилка електронних листів про замінування: одного з підозрюваних випустили під заставу

Одного з двох підозрюваних у справі про замінування об’єктів у Харкові випустили під заставу. Майже 1,5 мільйона гривень внесла родина хлопця. Антона випустили з СІЗО близько 10 ранку. За його колегу Івана, якого також підозрюють у справі, вже внесли заставу. Зараз його родина чекає, коли хлопця випустять. Обидва вони — мешканці Києва. «Я займаюся просуванням у соціальних мережах. Ми купуємо сім-картки, щоб реєструвати акаунти, тому що кожен акаунт повинен бути прив’язаний до номера. Ми вирішили заощадити і купити картки оптом у людини, яка надає їх в аренду. Ми зареєстрували два акаунта з однієї сім-карти, а їх було більше сотні, віддали йому сім-картки, а потом все це сталось і нас зробили винними, хоча ми до цього не причетні. Ні картки, ні номеру IMEI, з якого писали листи, в нас в офісі не знайшли, але це нікого не цікавить: нас просто затримали і вивезли», — розповів кореспондентам UA: Харків підозрюваний. Правоохоронці цю справу розслідують за статтею «терористичний акт». Вона передбачає до 12 років колонії. Затримали підозрюваних 28 червня на місці, де вони працювали, каже захисник підозрюваного Ігор Нагорний.«Йому інкримінуються події, які відбувалися з 4 по 9 травня. Це повідомлення про мінування торговельних центрів у Харкові. З його другом їх затримали за день після проведення обшуку, за місцем, де вони здійснювали свою діяльність. Вони є айтішніками. Їх затримали за 40 км від Києва — вони відпочивали на базі відпочинку», — говорить Нагорний. У поліції коментарів щодо затримання цих двох чоловіків поки не надають. За словами речниці Нацполіції області Оксани Калмикової, поліцейські продовжують розшукувати причетних до хибних замінувань.Нагадаємо, повідомлення про замінування у Харкові надходять третій місяць поспіль. Перше таке повідомлення поліцейські отримали 21 квітня — у день другого туру президентських виборів. Відтоді поліцейські оглянули понад 400 об’єктів. Вибухівку шукали у торговельних центрах, школа, лікарня, на вокзалах, заводах та аеропортах. Усі повідомлення про мінування виявилися хибними. Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко раніше розповів, що за версією слідчих повідомлення про мінування надходять з окупованих територій Донецької та Луганської областей, Криму та з території Російської Федерації.

Gepostet von UA: Харків am Dienstag, 2. Juli 2019

Читайте также: Новости Харькова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*