Во время фейерверка под Харьковом загорелась детская коляска (видео)

16:57  |  17.09.2019

Во время праздничного фейерверка на День города Лозовой загорелась коляска годовалого ребенка. Об этом сообщает ТРК “Лозова”.

Очевидцы говорят, в коляску попала искра от пиротехники. За несколько минут до этого родители взяли ребенка на руки и он не пострадал. Потушить пламя помогли знакомые. Один из них получил ожоги руки.

Мать младенца говорит, смотрели на салют на расстоянии. Она написала заявление в полицию и обращения к мэру. Как пишут лозовчане в соцсетях, это не единственный несчастный случай во время салюта в этот день.

Під час святкового феєрверку на День міста зайнялася коляска однорічної дитини. На відео відзнято, як це сталося.Очевидці кажуть, у коляску попала іскра від піротихніки. За кілька хвилин до цього батьки взяли дитину на руки і вона не постраждала.Загасити полум'я допомогли знайомі. Один з них отримав опіки руки.Мати немовля говорить, дивилися на салют на відстані. З коляскою стояли біля ялинок та сходинок у Палац культури.Вона написала заяву до поліції та звернення до мера.Як пишуть лозівчани у соцмережах, це не єдиний нещасний випадок під час салюту у цей день. Частки салютут потрапили у око та у голову відпочиваючих.

Gepostet von ТРК "Лозова" am Dienstag, 17. September 2019

Читайте также: Новости Харькова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*